Požádejte o cenovou nabídku, dokud nebude pozdě. Volných míst na léto ubývá!
Lázně a ubytování v lázeňském areálu budou otevřeny 13. května.

Ubytovací možnosti - lázně Lipót - Maďarsko

Mobilní domky, dřevené chatky, spací vozně, nové pokoje a kemp jsou součástí lázeňského areálu - hosté mají neomezený pohyb mezi ubytování a bazény a atrakce.

Na této stránce si Vám dovolujeme nabídnout pohodlné ubytování za přijatelnou cenu, vhodné pro rodiny s dětmi a v neposlední řadě s výhodou neomezeného pohybu mezi ubytováním a lázněmi. Umístění dvoulůžkových pokojů, mobilních domků a dřevěných domků či chatek je na území nádherném kempu.
V maďarských léčivých lázní a zážitkových koupelí v Lipótu mobilní domky, dvoulůžkové pokoje, chatky, spací vozně a kemp provozu od 13. května do 30. září 2022.

Mobilní domky, dvoulůžkové pokoje, dřevěné chatky, spací vozně a kemp

Výše nabízené ubytování se nachází v Lipótu lázeňském areálu. Co mají společného? Jsou prostorné, čisté, pohodlné a levné. 

Mobilní domky jsou součástí kempu, jsou moderně zařízené a mají i terasu se zahradním nábytkem. Jsou vhodné pro ubytování 4 dospelé osoby a 2 děti do 16 let.

Dřevené domky jsou taktéž součástí kempu, jsou moderně zařízené a zcela nové. Jsou vhodné pro ubytování 2 dospelé osoby. Nabízíme celkem 6 kusů.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu
© 2017-2022 Všechna práva vyhrazena | www.lazne-lipot.cz | www.lipot.cz