Od 27. září 2022 si můžete předběžně rezervovat mobilní domky na sezónu 2023
ale i v našich chatách!
Předběžná rezervace není závazná!


Mobilní domky Lipót

Ideální ubytování pro rodiny s dětmi!

Nabízíme dalších 4 typů ubytování - lázně Lipót - Maďarsko:

Novinka od 15. června! Dvoulůžkové pokoje » Dřevěné chatky » Spací vozně » Kemp (rezervace nutná!)

Dobré vědět: mobilní domky v lázních a zážitkových koupelí se nachází v kempu. Hostům mobilních domků je umožněno neomezený pohyb mezi domkem a lázněmi! Zánovní domky letos byly vybavené dřevěnou terasou a novým zahradním nábytkem!
Vedle recepci k dispozici od nedávna obchůdek s potravinami.

Moderní mobilní domek na území lázní v Lipót
Moderní mobilní domek na území lázní v Lipót

Komplexní informace o mobilních domcích včetně cen

V maďarských léčivých lázní a zážitkových koupelí v Lipótu mobilní domky provozu od května do 30. září 2023

Umístění mobilních domků: domky se nacházejí v zánovním, překrásně upraveném a stinným kempu Termál Camping**** Lipót,
adresa: 9233 Lipót, ulice Fő út 84.,
GPS: 47.862, 17.463
Provozní doba mobilních domků: od 13.5. do 30.9.

Informace o mobilních domcích:
V domku lze ubytovat 4 dospělé osoby a 2 děti (do 15-16 let, případně i dospělé osoby). Domky obsahuji dvě ložnice (jedna s manželským lůžkem a druhá se dvěma samostatnými lůžky), obývák s kompletně zařízenou kuchyní, s rozkládacím gaučem pro dva, koupelna se sprchou, umyvadlo, toaleta, terasa se zahradním nábytkem, klimatizace.

Každé okno mobilních domků je opatřeno moskytiéru a žaluziemi. Kuchyň je vybavená s odsavačem páry, menší ledničkou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a keramickou varní plotnu. V kuchyni studená a horká voda. V kuchyni je k dispozici i základní vybavení (talíře, nože, lžíce, sklenice, menší hrnce, atd.). Pro případ chladnějšího rána v koupelně můžete požít topní těleso. V domcích je dostupný i WiFi.
Novinka: každý mobilní domek je vybaven s klimatizaci (chladí a vytápí).
Rezervace, platba: na základě poptávky zašleme nabídku, která platí 1-2 dny. V případě zájmu pobyt potvrdíme. Platí se záloha ve výši 50% z celkové sumy.
Termín placení zálohy: 10 dnů před prvním dnem pobytu.
Doplatek na místě v hotovosti a ve Ft, bankovní kartou či Eurem. Po příjezdu hosté se hlásí na recepci kempu a po úhradě pobytu a uložení kauce za elektronickou vstupenku do lázní uloží ještě kauci ve výši 1000 Ft.
Příjezd a odjezd: v den nástupu se můžete ubytovat od 14 hodin, poslední den pobytu ubytování je třeba opustit do 11 hodin.
Parkování u domku nebo poblíž domku.
Závěrečný úklid: za úklid neúčtujeme poplatek ani kauce. Ale na oplátku prosíme kuchyňské nádobí ponechat za sebou umyté, uklidit koupelnu. Dále prosíme zamést po sobě domek a po odchodu zavřít okna. Děkujeme.
Ručníky a osušky neposkytujeme. Ložní povlečení si můžete pronajmout za 1000 Ft/osoba/pobyt nebo si přivést sebou. V domku není k dispozici televize a rádio.
Co brát sebou? Ručníky, osušky, případně ložní prádlo, obrus na jídelní stůl, papírové ubrousky, kuchyňské utěrky, prostředek na mytí nádobí, toaletní potřeby osobní hygieny.
Proč nejsou dostupné dětské ceny v mobilních domcích?
Děti se počítají jako dospělá osoba. Slevy pro ně nejsou dostupné. Důvod je jednoduchý: děti využívají službu poskytnutou v mobilních domcích - jinak řečeno konzumují stejně jako dospělé osoby komunální služby jako voda, horká voda, elektřina a jsou ubytovány na pevném lůžku - přistýlku není možné umístit v domku.
Dětské ceny se poskytují v objektech kde je nabízeno i stravování.

Ceník mobilních domků v roce 2023 v lázních Lipót

Ceny se rozumí vždy za celý domek a na noc ve Ft (za 10 000 Forintů zaplatíte cca 660 Kč).
V mobilních domcích v Lipótu lze rezervovat minimálně 3 noci.

n/a = ceny zatím nejsou dostupné

2-4 os. (17.6.-11.9.2023)
5-6 os. (17.6.-11.9.2023)
2-3 os. (13.5.-16.6. a 12.9.-30.9.2023)
4-6 os. (13.5.-16.6. a 12.9.-30.9.2023)
Ložní povlečení (podle přání)
Domácí zvíře

n/a Ft
n/a Ft
n/a Ft
n/a Ft

1000 Ft/pobyt/osoba
900 Ft/noc

Výše uvedené ceny obsahují: ubytování na jednu noc podle počtu osob v domku, používání celé zařízení domku, elektřina, WiFi a DPH.
Zdarma: vstupenka do lázní podle počtu osob a objednaných nocí s neomezeným pochyben mezi domkem a lázněmi (možnost využít všechny bazény, skluzavky, saunu a hřiště), parkování u domku nebo poblíž domku.
Výše uvedené ceny neobsahují: rekreační taxu ve výši 500 Ft/noc/osoba (platí každý host nad 18 let) a vratnou kauci za elektronickou vstupenku (1000 Ft/osoba a pobyt).

Obrázková galerie o mobilních domcích

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu
© 2017-2022 Všechna práva vyhrazena | www.lazne-lipot.cz | www.lipot.cz