Mobilní domky Lipót
Ideální ubytování pro rodiny s dětmi!

Nabízíme dalších 4 typů ubytování - lázně Lipót - Maďarsko:

Novinka od 15. června! Dvoulůžkové pokoje » Dřevené chatky » Spací vozně » Kemp (rezervace nutná!)

Dobrá zpráva: mobilní domky v lázních a zážitkových koupelí se nachází v kempu. Hostům mobilních domků je umožněno neomezený pohyb mezi domkem a lázněmi! Zánovné domky letos byly vybavené dřevenou terasou a novým záhradním nábytkem!
Obrázková galerie na konci tohoto článku.

Moderní mobilní domek na území lázní v Lipót
Moderní mobilní domek na území lázní v Lipót

Komplexní informace o mobilních domcích včetně cen

Dobrá zpráva!
Nabízíme cenu za služby platnou v roce 2019.

Mobilní domek lze rezervovat minimálně 3 noci.
Umístění mobilních domků:
domky se nacházejí v zánovném, překrásně upraveném a stinným kempu Termál Camping**** Lipót,
adresa: 9233 Lipót, ulice Fő út 84., GPS: 47.862, 17.463
Provozní doba mobilních domků: od 4.5. do 30.9.
Informace o mobilních domcích:
V domku lze ubytovat 4 dospělé osoby a 2 děti (do 15-16 let, případně i dospělé osoby). Domky obsahuji dvě ložnice (jedna s manželským lůžkem a druhá se dvěmi samostatními lůžky), obývák s kompletně zařízenou kuchyní, s rozkládacím gaučem pro dva, koupelna se sprchou, umyvadlo, toaleta, terasa se zahradním nábytkem.
Každé okno mobilních domků je opatřeno moskytiéru a žaluziemi. Kuchyň je vybavená s digestořem, menší ledničkou, kávovarem, rychlovarnou koncicí, mikrovlnnou troubou a keramickou varní plotnu. V kuchyni studená a horká voda. V kuchyni je k dispozici i zakladní vybavení (talíře, nože, lžíce, sklenice, menší hrnce, atd.). Pro případ chladnějšího rána v koupelně můžete požít topní těleso. V domcích je dostupný i WiFi.
Novinka: každý mobilní domek je vybaven s klimatizaci (chladí a vytápí).
Rezervace, platba: na základě poptávky zašleme nabídku, která platí 1-2 dny. V případě zájmu pobyt potvrdíme. Platí se záloha ve výši 50% z celkové sumy. Termín placení zálohy záleží od obsazenosti v požadovaném terminu.
Doplatek na místě v hotovosti a ve Ft, bankovní kartou či Eurem. Po příjezdu hosté se hlásí na recepci kempu a po úhradě pobytu a uložení kauce za elekronickou vstupenku do lázní uloží ještě kauci ve výši 1000 Ft.
Příjezd a odjezd: v den nástupu se můžete ubytovat buď před 13 hodinu nebo po 14 hodině (pozor: recepce, kde se mají hlásit hosté je mezi 13 a 14 hodinu mimo provoz!), v den odjezdu je nutno opustit domek a areál mezi 9 a 11 hodinu.
Parkování u domku nebo poblíž domku.
Závěrečný úklid: za úklid neučtujeme poplatek ani kauce. Ale na oplátku prosíme kuchyňské nádobí ponechat za sebou umyté, uklídit koupelnu. Dále prosíme zaméct po sobě domek a po odchodu zavřít okna. Děkujeme.
Ručníky a osušky neposkytujeme. Ložní povlečení si můžete pronajnout za 1000 Ft/osoba/pobyt nebi si přivést sebou. Klimatizace neni dostupná. V domku neni k dispozici televize a rádio.
Co brát sebou? Ručníky, osušky, případně ložní prádlo, obrus na jídelní stůl, papírové obrousky, kuchyňské utěrky, prostředek na mytí nádobí, toaletní potřeby osobní hygieny.
Proč nejsou dostupné dětské ceny v mobilních domcích?
Děti se počítají jako dospělá osoba. Slevy pro ně nejsou dostupné. Důvod je jednoduchý: děti využívají službu poskytnutou v mobilních domcích - jinak řečeno konzumují stejně jako dospělé osoby komunální služby jako voda, horká voda, elektřina a jsou ubytány na pevném lůžku - přistýlku není možné umístit v domku.
Dětské ceny se poskytují v objektech kde je nabízeno i stravování.

Ceník mobilních domků v roce 2020 v lázních Lipót

Ceny se rozumí vždy za celý domek a na noc ve Ft (za 100 Ft-ů zaplatíte cca 9 Kč)
V mobilních domcích v Lipótu lze rezervovat minimálně 3 noci.

Pro 2-3 osoby za noc

16.9.-30.9.
13.6.-15.9.


21 700  Ft
32 000 Ft

Pro 4-6 osoby za noc

16.9.-30.9.
13.6.-15.9.


28 000  Ft
39 000  Ft

Ložní povlečení

1000 Ft/osoba/pobyt

Výše uvedené ceny obsahují: ubytování na jednu noc podle počtu osob v domku, používání celé zařízení domku,  elektřina, WiFi a DPH.
Zdarma: vstupenka do lázní podle počtu osob a objednaných nocí s neomezeným pochyben mezi domkem a lázněmi (možnost využít všechny bazény, skluzavky, saunu a hřiště), parkování u domku nebo poblíž domku.
Výše uvedené ceny neobsahují: rekreační taxu ve výši 500 Ft/noc/osoba (platí každý host nad 18 let) a vratnou kauci za elektronickou vstupenku (1000 Ft/osoba a pobyt).

Obrázková galerie o mobilních domcích