Mobilní domky Lipót

Ideální ubytování pro rodiny s dětmi!

Nabízíme dalších 4 typů ubytování - lázně Lipót - Maďarsko:

Novinka od 15. června! Dvoulůžkové pokoje » Dřevěné chatky » Spací vozně » Kemp (rezervace nutná!)

Dobré vědět: mobilní domky v lázních a zážitkových koupelí se nachází v kempu. Hostům mobilních domků je umožněno neomezený pohyb mezi domkem a lázněmi! Zánovní domky letos byly vybavené dřevěnou terasou a novým zahradním nábytkem!
Vedle recepci k dispozici od nedávna obchůdek s potravinami.

Moderní mobilní domek na území lázní v Lipót
Moderní mobilní domek na území lázní v Lipót

Komplexní informace o mobilních domcích včetně cen

Mobilní domek lze rezervovat minimálně 3 noci.
Umístění mobilních domků:
domky se nacházejí v zánovním, překrásně upraveném a stinným kempu Termál Camping**** Lipót,
adresa: 9233 Lipót, ulice Fő út 84., GPS: 47.862, 17.463
Provozní doba mobilních domků: od 4.5. do 30.9.
Informace o mobilních domcích:
V domku lze ubytovat 4 dospělé osoby a 2 děti (do 15-16 let, případně i dospělé osoby). Domky obsahuji dvě ložnice (jedna s manželským lůžkem a druhá se dvěma samostatnými lůžky), obývák s kompletně zařízenou kuchyní, s rozkládacím gaučem pro dva, koupelna se sprchou, umyvadlo, toaleta, terasa se zahradním nábytkem, klimatizace.
Každé okno mobilních domků je opatřeno moskytiéru a žaluziemi. Kuchyň je vybavená s odsavačem páry, menší ledničkou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a keramickou varní plotnu. V kuchyni studená a horká voda. V kuchyni je k dispozici i základní vybavení (talíře, nože, lžíce, sklenice, menší hrnce, atd.). Pro případ chladnějšího rána v koupelně můžete požít topní těleso. V domcích je dostupný i WiFi.
Novinka: každý mobilní domek je vybaven s klimatizaci (chladí a vytápí).
Rezervace, platba: na základě poptávky zašleme nabídku, která platí 1-2 dny. V případě zájmu pobyt potvrdíme. Platí se záloha ve výši 50% z celkové sumy.
Termín placení zálohy: 10 dnů před prvním dnem pobytu.
Doplatek na místě v hotovosti a ve Ft, bankovní kartou či Eurem. Po příjezdu hosté se hlásí na recepci kempu a po úhradě pobytu a uložení kauce za elektronickou vstupenku do lázní uloží ještě kauci ve výši 1000 Ft.
Příjezd a odjezd: v den nástupu se můžete ubytovat od 14 hodin, poslední den pobytu ubytování je třeba opustit do 11 hodin.
Parkování u domku nebo poblíž domku.
Závěrečný úklid: za úklid neúčtujeme poplatek ani kauce. Ale na oplátku prosíme kuchyňské nádobí ponechat za sebou umyté, uklidit koupelnu. Dále prosíme zamést po sobě domek a po odchodu zavřít okna. Děkujeme.
Ručníky a osušky neposkytujeme. Ložní povlečení si můžete pronajmout za 1000 Ft/osoba/pobyt nebo si přivést sebou. V domku není k dispozici televize a rádio.
Co brát sebou? Ručníky, osušky, případně ložní prádlo, obrus na jídelní stůl, papírové ubrousky, kuchyňské utěrky, prostředek na mytí nádobí, toaletní potřeby osobní hygieny.
Proč nejsou dostupné dětské ceny v mobilních domcích?
Děti se počítají jako dospělá osoba. Slevy pro ně nejsou dostupné. Důvod je jednoduchý: děti využívají službu poskytnutou v mobilních domcích - jinak řečeno konzumují stejně jako dospělé osoby komunální služby jako voda, horká voda, elektřina a jsou ubytovány na pevném lůžku - přistýlku není možné umístit v domku.
Dětské ceny se poskytují v objektech kde je nabízeno i stravování.

Ceník mobilních domků v roce 2021 v lázních Lipót

Níže uvedené ceny v roce 2022 budou o něco zvýšené. Ceny na rok 2022 budeme publikovat ke konci únoru 2022.
Ceny se rozumí vždy za celý domek a na noc ve Ft (za 10 000 Forintů zaplatíte cca 684,20 Kč).
V mobilních domcích v Lipótu lze rezervovat minimálně 3 noci.

2-3 os. (30.8.-30.9.2021)

4-6 os. (30.8.-30.9.2021)

2-4 os. (12.6.-30.8.2021)

5-6 os. (12.6.-30.8.2021)
Ložní povlečení (podle přání)
Domácí zvířata

27 000 Ft

32 000 Ft

37 000 Ft

45 000 Ft

1 000 Ft /pobyt/osoba

900 Ft/noc

Výše uvedené ceny obsahují: ubytování na jednu noc podle počtu osob v domku, používání celé zařízení domku,  elektřina, WiFi a DPH.
Zdarma: vstupenka do lázní podle počtu osob a objednaných nocí s neomezeným pochyben mezi domkem a lázněmi (možnost využít všechny bazény, skluzavky, saunu a hřiště), parkování u domku nebo poblíž domku.
Výše uvedené ceny neobsahují: rekreační taxu ve výši 500 Ft/noc/osoba (platí každý host nad 18 let) a vratnou kauci za elektronickou vstupenku (1000 Ft/osoba a pobyt).

Obrázková galerie o mobilních domcích