Dřevené domky Lipót

Komfortní domky pro 2 osoby s kuchyňským koutem, ložnicí a koupelnou

Nabízíme dalších 4 typů ubytování - lázně Lipót - Maďarsko:

Novinka od 15. června! Dvoulůžkové pokoje » Mobilní domky »  Spací vozně » Kemp (rezervace nutná!)

Dobré vědět: pečlivě udržované dřevěné chatky se nacházejí v kempu lázních a zážitkových koupelí Lipót. Hostům domků je umožněno neomezený pohyb mezi domkem a lázněmi! Zánovní domky letos byly vybavené taktéž dřevěnou terasou a novým zahradním nábytkem!

Komplexní informace o dřevených chatkách, ceny

V dřevěných domcích či chatkách lze rezervovat minimálně 3 noci.
Umístění dřevěných chatek:
domky se nacházejí v zánovním, překrásně upraveném a stinným kempu Termál Camping**** Lipót,
adresa: 9233 Lipót, ulice Fő út 84., GPS: 47.862, 17.463
Provozní doba dřevěných chatek: : od 4.5. do 30.9.
V domku lze ubytovat maximálně 2 osoby (znamená to tedy, že nelze ubytovat v domku třetí osobu ať už jde o dítě či miminko). Domky obsahuji ložnici manželským lůžkem, malý obývák s kompletně zařízenou čajovou kuchyní, koupelnu se sprchou, umyvadlo, toaletu, terasu se zahradním nábytkem.
Každé okno domků je opatřeno moskytiéru a žaluziemi. Kuchyň je vybavená s odsavačem páry, menší ledničkou, mikrovlnnou troubou a keramickou varní plotnu. V kuchyni studená a horká voda. V kuchyni je k dispozici i základní vybavení (talíře, nože, lžíce, sklenice, menší hrnce, atd.). Pro případ chladnějšího rána v koupelně můžete požít topní těleso. V domcích je dostupný i WiFi.
Novinka: chatky jsou vybavené s klimatizaci (chladí a topí).
Rezervace, platba: na základě poptávky zašleme nabídku, která platí 1-2 dny. V případě zájmu pobyt potvrdíme. Vybíráme zálohu ve výši 50% z celkové sumy. Termín placení zálohy záleží od obsazenosti v požadovaném terminu.
Doplatek na místě v hotovosti a ve Ft, bankovní kartou či Eurem. Po příjezdu hosté se hlásí na recepci kempu a po úhradě pobytu a uložení kauce za elektronickou vstupenku do lázní uloží ještě kauci ve výši 1000 Ft.
Příjezd a odjezd: v den nástupu se můžete ubytovat od 14 hodin, poslední den pobytu ubytování je třeba opustit do 11 hodin.
Recepce mezi 12 a 13 hodinu mimo provoz! v den odjezdu je nutno opustit domek a areál mezi 9 a 11 hodinu.
Parkování u domku nebo poblíž domku.
Závěrečný úklid: za úklid neúčtujeme poplatek ani kauce. Ale na oplátku prosíme kuchyňské nádobí ponechat za sebou umyté a vztáhnout ložní prádlo, uklidit koupelnu. Dále prosíme zamést po sobě domek a po odchodu zavřít okna. Děkujeme.
Ručníky, osušky neposkytujeme. Za poplatek si lze ale pronajmout ložní povlečení (1000 Ft/osoba/pobyt). Klimatizace neni dostupná. V domku neni k dispozici televize a rádio.
Co brát sebou? Ručníky, osušky, ložní povlečení, obrus na jídelní stůl, papírové ubrousky, kuchyňské utěrky, prostředek na mytí nádobí, toaletní potřeby osobní hygieny.

Cena dřevěných domků v roce 2021 v lázních Lipót

Níže uvedené ceny v roce 2022 budou o něco zvýšené. Ceny na rok 2022 budeme publikovat ke konci únoru 2022.

Ceny se rozumí vždy za celý domek a na noc ve Ft (za 10 000 Forintu zaplatíte cca 684,20 Kč)
V dřevěných domcích v Lipótu lze rezervovat minimálně 3 noci.

Pro 2 osoby za noc (1.5.-30.9.2021)
Domácí zvíře

19 500 Ft
900 Ft/noc

Výše uvedené cena obsahuje: ubytování na jednu noc pro 2 osoby, používání celé zařízení domku, ložní povlečení, elektřina, WiFi a DPH.
Zdarma: vstupenka do lázní podle počtu osob a objednaných nocí s neomezeným pochyben mezi domkem a lázněmi (možnost využít všechny bazény, skluzavky, saunu a hřiště), parkování u domku nebo poblíž domku.
Výše uvedené ceny neobsahují: rekreační taxu ve výši 500 Ft/noc/osoba (platí každý host nad 18 let) a vratnou kauci za elektronickou vstupenku (1000 Ft/osoba a pobyt).

Obrázková galerie o dřevených domcích v Lipótu