Spací vozně
Ekonomické řešení na ubytování v lázních Lipót

Nabízíme dalších 4 typů ubytování - lázně Lipót - Maďarsko:

Novinka od 15. června! Dvoulůžkové pokoje » Mobilní domky » Dřevené chatky » Kemp (rezervace nutná!)

Pestrobarevné, veselé spací vozně jsou určené těm, kdo si přeje tentokrát pořídit dovolenou za minimálné náklady, ale přesto si chce užít v termálních lázní a zážitkových koupelí v lázních Lipót

Informace o spacích vozní

Spací vozně lze rezervovat minimálně 3 noci.
Umístění spacích vozní:
nacházejí se v zánovném, překrásně upraveném a stinným kempu Termál Camping**** Lipót,
adresa: 9233 Lipót, ulice Fő út 84., GPS: 47.862, 17.463
Provozní doba dřevených chatek: : od 4.5. do 30.9.
Ve spacích vozní lze ubytovat maximálně 4 osoby.
Spací vozně obsahuji 2 palandy.
Každé okno vozňů je opatřeno moskytiéru. Je dostupný i WiFi.
Součástí kempu je zánovná budova zahrnující sprchy, umyvadlá, toalety a místnost pro přípravu jídla a na mytí nádobí, dále prádelnu (prádelna za poplatek).
Rezervace, platba: na základě poptávky zašleme nabídku, která platí 1-2 dny. V případě zájmu pobyt potvrdíme. Vybíráme zálohu ve výši 50% z celkové sumy. Termín placení zálohy záleží od obsazenosti v požadovaném terminu.
Doplatek na místě v hotovosti a ve Ft, bankovní kartou či Eurem. Po příjezdu hosté se hlásí na recepci kempu a po úhradě pobytu a uložení kauce za elekronickou vstupenku do lázní uloží ještě kauci ve výši 1000 Ft.
Příjezd a odjezd: v den nástupu se můžete ubytovat buď před 13 hodinu nebo po 14 hodině (pozor: recepce, kde se mají hlásit hosté je mezi 13 a 14 hodinu mimo provoz!), v den odjezdu je nutno opustit domek a areál mezi 9 a 11 hodinu.
Parkování poblíž spacích vozňů.
Závěrečný úklid: za úklid neučtujeme poplatek ani kauce. Ale na oplátku prosíme objekt ponechat ve stejném stavu jak byl předán.
Ručníky, osušky neposkytujeme. Za poplatek si lze ale pronajmout ložní povlečení (1000 Ft/osoba/pobyt). Klimatizace neni dostupná. V domku neni k dispozici televize a rádio.
Co brát sebou? Ručníky, osušky, ložní povlečení, toaletní potřeby osobní hygieny.

Ceník spacích vozňů v roce 2020

Pro 1-2 osoby a noc

Lze přiobjednat ložní povlečení za 1000 Ft/pobyt/osoba

8000 Ft

Pro 3-4 osoby a noc

Lze přiobjednat ložní povlečení za 1000 Ft/pobyt/osoba

16 000 Ft

Dětské ceny nejsou dostupné!


n/a

Výše uvedené ceny obsahují: ubytování na jednu noc podle počtu osob, elektřina, WiFi a DPH.
Zdarma: vstupenka do lázní podle počtu osob a objednaných nocí s neomezeným pochyben mezi domkem a lázněmi (možnost využít všechny bazény, skluzavky, saunu, sprchy, umyvadlá, toalety kempu a hřiště), parkování poblíž domku.
Výše uvedené ceny neobsahují: rekreační taxu ve výši 500 Ft/noc/osoba (platí každý host nad 18 let) a vratnou kauci za elektronickou vstupenku (1000 Ft/osoba a pobyt).